Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Кримінальна відповідальність за незаконне поводження з бойовими припасами, вибуховими речовинами та пристроями

Дата: 31.03.2021 08:21
Кількість переглядів: 226

Фото без опису

Кримінальна відповідальність за незаконне поводження з бойовими припасами, вибуховими речовинами та пристроями

       Мати зброю – це дуже велика відповідальність, тому правила поводження з нею повинен знати і пам’ятати кожен її власник, адже їх порушення становить небезпеку для оточуючих.

       Придбати та зберігати зброю можна тільки після отримання в органах поліції відповідного дозволу, необхідно пам’ятати, що зберігання зброї без дозвільних документів це кримінальне правопорушення.

       Відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена частиною 1 статті 263 Кримінального Кодексу України та тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років. Забороняється пересилання поштою пороху, зброї, боєприпасів, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них.   

       На даному напрямку діяльності протягом 2021 року проводилась робота працівниками відділу поліції №1 Старобільського РУП ГУНП в області під час розслідування кримінальних проваджень зазначеної категорії та  безпосереднім процесуальним керівництвом прокурорів Новопсковського відділу Старобільської окружної прокуратури.  Завдяки вжитим заходам на території району виявлено 6 осіб, які вчинили злочини  пов’язані із незаконним  носінням, зберіганням, придбанням, передачею чи збутом вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв, стосовно яких кримінальні провадження направлені до суду для розгляду. На теперішній час триває судовий розгляд. Робота на цьому напрямку діяльності продовжується. 

 

 

Прокурор Новопсковського відділу

Старобільської окружної прокуратури                                                    О. Білик

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора