Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 26.03.2021 13:22

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – директора КЗ«Білолуцької публічної бібліотеки Білолуцької селищної ради»

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади – директора КЗ «Білолуцької публічної бібліотеки Білолуцької селищної ради».

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

-        наявність вищої освіти в бібліотечній галузі за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра та стажу роботи в бібліотечній сфері не менше трьох років;

-       володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки;

-        знання чинного законодавства в бібліотечній сфері;

-        володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.

Не може бути призначена на посаду директора КЗ «Білолуцької публічної бібліотеки Білолуцької селищної ради» особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівника органу який здійснює управління комунальним закладом.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на поштову та електронну адреси селищної ради подає такі документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  3. дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. копію документа, що посвідчує особу;
  5. копії документів про вищу освіту;
  6. копія трудової книжки;
  7. два рекомендаційні листи;
  8. мотиваційний лист довільної форми;
  9. проєкт програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Перелік зазначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Умови праці

Фінансова звітність за попередній бюджетний період

Конкурсний добір проводиться публічно.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду директора КЗ «Білолуцької публічної бібліотеки Білолуцької селищної ради» на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

На другому засіданні  конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку КЗ«Білолуцької публічної бібліотеки Білолуцької селищної ради» на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування  та оприлюднення  його на офіційному веб-сайті Білолуцької селищної ради.

Документи приймаються з 29.03.2021 року до 17.00 години 27.04.2021 року за поштовою адресою: вул. 1 Травня, 4, смт.Білолуцьк, 92322, тел. (06463)92442; та на електронну адресу: belolytsksovet@ukr.net

Дата початку формування конкурсної комісії: 29 березня 2021 року.

Дата та місце проведення I-го засідання комісії з конкурсного добору – 07.05.2021 року за адресою: вул. 1 Травня, 4, смт.Білолуцьк, 92322, тел. (06463)92442.

Строки проведення конкурсу: 29.03.2021року – 28.05.2021року.