Прокуратура повідомляє!!! До місцевої мешканки буде застосовано примусові заходи медичного характеру

Дата: 25.03.2021 09:34

До місцевої мешканки  буде застосовано  примусові заходи медичного характеру

Новопсковським відділом Старобільської окружної прокуратури направлено до суду клопотання про застосування до жінки примусових заходів медичного характеру  у кримінальному провадженні за фактом наруги над могилами та незаконному заволодінні предметів, що знаходились на могилах, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 297 КК України).

За матеріалами провадження, у грудні 2020 року 68-річна мешканка Новопсковського району, яка має психічні розлади здоров’я, порушуючи громадську моральність у сфері шанобливого ставлення до місць поховання померлих, зневажаючи моральні принципи та релігійні традиції щодо поховання померлих, на одному із кладовищ району, скоювала крадіжки  дерев’яних хрестів з надгробними іменними табличками померлих.

Довідково: до жінки можуть бути застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом.

Прокурор Новопсковського відділу                                                   О. Білик