Прокуратура повідомляє!!! Захист прав дітей – на першому місці

Дата: 25.03.2021 09:31

Захист прав дітей – на першому місці

Новопсковським відділом Старобільської окружної прокуратури, виконуючи функцію представництва інтересів держави у сфері захисту прав дітей, у 2021 році до Господарського суду Луганської області подано позов в інтересах держави про повернення земельної ділянки площею 35,7609 га, вартістю понад 2 600 тис. грн., із чужого незаконного користування.

Підставами звернення прокурора до суду стало порушення органами виконавчої влади та приватного закладу освіти законодавства про освіту, а також вимог земельного законодавства.

Звернення прокурора до суду спрямоване на дотримання встановленого Конституцією України принципу верховенства права, задоволення суспільної потреби у відновленні законності при вирішенні питання щодо розпорядження земельними ділянками державної форми власності, як наслідок створення належних умов для розвитку дитини.

На теперішній час триває судовий розгляд.

Ювенальний прокурор

Новопсковського відділу                                                                            О. Білик