Прокуратура повідомляє!!! Закінчено судовий розгляд кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним обігом зброї

Дата: 23.03.2021 12:38

Закінчено судовий розгляд кримінального правопорушення,

пов’язаного з незаконним обігом зброї

За публічного обвинувачення прокурорів Новопсковського відділу Старобільської окружної прокуратури ухвалено вирок, яким місцевого мешканця засуджено до 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком за фактом незаконного зберігання, без передбаченого законом дозволу, за місцем свого мешкання, зброї (малокаліберної гвинтівки) та бойових припасів до неї – патрони у кількості понад 1000 шт.  (ч. 1 ст. 263 КК України).

Протиправні дії чоловіка було викрито правоохоронцями та задокументовано.

Свою вину у вчинені інкримінованого кримінального правопорушення громадянин визнав у повному обсязі.

Новопсковський районний суд Луганської області врахував надані докази та підтримав позицію сторони обвинувачення.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів з дня проголошення вироку.

Виконувач обов’язків

начальника Новопсковського відділу                                               В. Полинюк