Застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку

Дата: 19.03.2021 14:49

Застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку

Старобільський відділ електронних сервісів управління електронних сервісів  Головного управління ДПС у Луганській області повідомляє, що з 1 січня 2021 року набрав чинності Закон України від 01 грудня 2020 року № 1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (далі – Закон № 1017).

Законом № 1017 передбачено відстрочення з 1 квітня 2021 року до
 1 січня 2022 року застосування платниками єдиного податку 2, 3 та 4 груп реєстраторів розрахункових операцій, обсяг доходу яких не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2021 року (тобто 1 320 000 грн. у 2021 році).

Вище зазначені норми застосовуються платниками єдиного податку 2, 3 та 4 груп, крім тих які здійснюють:

- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння.

Більш детальну інформацію можно найти за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Старобільський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Луганській області