Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Про особливості цьогорічної кампанії декларування

Дата: 19.03.2021 14:21
Кількість переглядів: 278

Фото без опису

Про особливості цьогорічної кампанії декларування

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Старобільского відділу  податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Дудник Світлана під час брифінгу з представниками місцевих ЗМІ.

Посадовиця нагадала, що в Україні триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році. Кампанія декларування триватиме до 1 травня поточного року, граничний термін  надання декларацій  30 квітня 2021 року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: доходи від оброблення земельних ділянок площею понад 2 га, вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна, отримані у вигляді інвестиційного прибутку та інші, неоподатковувані у 2020 році, доходи.

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2021 року.

Враховуючи ситуацію із поширенням короновірусної хвороби, Дудник Світлана закликала всіх декларантів використовувати електронний сервіс Державної податкової служби України «Електронний кабінет». Адже цей сервіс є не тільки безкоштовним та  зручним, і, особливо в сьогоденній ситуації, найбезпечнішим.

Наприкінці заходу Дудник Світлана закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій, а виконати свій конституційний обов'язок і подати декларацію про отримані в 2020 році доходи завчасно.

Старобільський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Луганській області

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора