Білолуцька селищна рада вкотре застерігає !!!
Білолуцька селищна рада вкотре застерігає, що спалювання сухої трави і листя загрожує виникненням масштабних пожеж в лісах і населених пунктах, небезпечних для здоров'я людей, особливо для тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами. Так, 11.03.2021 року, на тна ділянці відділу прикордонної служби "Білолуцьк" відділення інспекторів прикордонної служби "Лозно-Олександрівка" на напрямку н.п Ровеньки(РФ) - н.п Шарівка(Україна) на відстані до 1000 метрів від Державного кордону здійснено підпал та горіння сухої трави та очерету в болотянистій місцевості що в подальшому могло призвести до негативних наслідків.
Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, що за вищевказані вчинки передбачено адміністративна відповідальність за порушення вимог Закону України від 13.04.2020 року №556-ХІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослиного світу )" та кримінальна відповідальність за статтею 245 ККУ "Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світ".