Голова АМУ В.Кличко звернувся до Президента України В.Зеленського щодо недопущення кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів

Дата: 20.01.2021 08:04

Голова АМУ Віталій Кличко звернувся до Президента України втрутитися у вирішення проблеми ціни на газ для підприємств ТКЕ, щоб не допустити кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів.

18 січня Уряд встановив граничну ціну на природний газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн/м3 та вартість послуги на розподіл природного газу не більше 1,79 грн/м3.

Таким рішенням Уряд розділив громадян України на дві категорії: тих, хто використовує природний газ для власних потреб, в тому числі індивідуального опалення, та тих, хто користується централізованим теплопостачанням, у вартість якого враховується ринкова ціна на природний газ.

АМУ наголошує, що таке рішення перекладає вирішення проблеми на органи місцевого самоврядування. Але на місцевому рівні такі проблеми вирішити неможливо через відсутність механізму та коштів.

????Більше на сайті АМУ https://cutt.ly/CjIHkQq