Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ФОРМУВАНЬ!!! ІНФОРМАЦІЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 12.10.2020 11:12
Кількість переглядів: 327

Фото без опису

 

 

 

 

Послуги Он-лайн будинку юстиції для громадських організацій

 

Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування вже на протязі декількох років зручного онлайн сервісу, який дає можливість за наявності доступу до мережі Інтернет, скористатися деяким послугами Міністерства юстиції України.

Зокрема, для громадських організацій забезпечено можливість подання документів для державної реєстрації створення громадської організації та попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації.

При подачі документів реалізована можливість завантаження документів-зразків після коректного заповнення яких, їх можна подати для державної реєстрації створення громадської організації як онлайн, через Он-лайн будинок юстиції, так і звернувшись до відповідного суб'єкта державної реєстрації.

Звертаємо увагу, що для подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації засновникам необхідно мати електронний цифровий підпис.

Для подачі документів для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації наявність електронного цифрового підпису необов'язкова, потрібна лише реєстрація на порталі Он-лайн будинку юстиції.

Також, стануть в нагоді особам, які створили громадську організацію та бажають подати документи, доступ через Он-лайн будинок юстиції до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Реєстру громадських об’єднань, в яких можна перевірити тотожність найменування новоствореної громадської організації, оскільки законодавством встановлено, що не може бути зареєстроване громадське об'єднання найменування якого тотожне вже зареєстрованому громадському об'єднанню.

Скористатися Он-лайн будинком юстиції можна перейшовши за посилання у мережі Інтернет - https://online.minjust.gov.ua.

Нагадуємо, що отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

 

Строки державної реєстрації громадських формувань

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що  законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" встановлено строки розгляду документів, які подаються для державної реєстрації, зокрема, громадських формувань. Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.
 Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, у сфері державної реєстрації громадських формувань здійснюється у такі строки:
 щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки - не пізніше 30 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;
 щодо постійно діючого третейського суду - не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;
 щодо структурного утворення політичної партії - не пізніше 10 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;
 щодо первинного осередку політичної партії - протягом одного робочого дня з дати подання документів для державної реєстрації;
 щодо професійної спілки, її організації або об’єднання, організації роботодавців, її об’єднання – не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;
 щодо громадського об’єднання, місцевого осередку громадського об’єднання із статусом юридичної особи - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;
 щодо громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.
 Строк розгляду документів щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки, професійної спілки, її організації або об’єднання, організації роботодавців, її об’єднання, громадського об’єднання, місцевого осередку громадського об’єднання із статусом юридичної особи, може бути продовжений суб’єктом державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж на 15 робочих днів.
 Також, державна реєстрація може проводитися у скорочені строки відповідно  до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1133 "Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки" (зі змінами).
 Державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника, у разі внесення ним додатково до адміністративного збору плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки.
Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора