ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ!

Дата: 15.06.2020 15:54

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ

фізичним особам - підприємцям  НА  ПЕРІОД  КАРАНТИНУ

Урядом 01.06.2020р. схвалено постанову Кабінету Міністрів України № 432 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 і від 22 квітня 2020 р. № 329», якою урегульовано питання отримання допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, з числа осіб, які:

згідно з чинним законодавством звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (пенсіонери та особи з інвалідністю);

зареєструвались як фізичні особи - підприємці у січні-березні 2020 року.

Допомога на дітей таким ФОПам, які звернулись за її призначенням у травні-червні 2020 року, призначається та виплачується, починаючи з травня 2020 року.

При цьому зазначені особи при зверненні за допомогою на дітей не надають довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).

Водночас постановою уточнено право на отримання допомоги на дітей особами, які до березня 2020 року (включно) змінили та перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку, а також встановлено право звернення за допомогою лише одного з батьків (опікунів), з яким проживає дитина.

Повний текст постанови за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/432-2020-%D0%BF .

Для отримання додаткової інформації можна звернутись до управління соціального захисту населення Новопсковської райдержадміністрації за телефоном (066)286-70-38, мешканцям Новопсковської ОТГ — до ЦНАПу за телефоном (066)142-62-33.