ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!!!

Дата: 08.05.2020 11:05

9 травня – урочиста дата

й одночасно сумний день пам'яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою.
Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу!

Земний уклін героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини!

Нехай мир, подарований вами, нові покоління гідно оцінять і висловлять всі можливі слова подяки за здійснений подвиг!

Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь.

Адже той, хто знає ціну свободи, ніколи не дасть повторити трагічних помилок минулого!

Бажаємо усім нових надій, процвітання, щастя і незмінного добробуту – це найкраща данина усім загиблим!

Низький уклін нашим ветеранам - землякам Солдатку Івану Євдокимовичу та Дем'янову Пантелію Ігнатовичу!!!