Дарунки від Святого Миколая прибули до Білолуцька

Дата: 20.12.2019 11:19

День Святого Миколая  - це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.

Не залишилися без приємних несподіваних подарунків і діти із Дитячого будинку сімейного типу родини Романенків, яка є прикладом великої людської доброти, тепла та небайдужості. Помічником Святого Миколая для них став почесний громадянин смт. Білолуцьк  - Мошенський Валерій Захарович. Саме із його Благодійного Фонду у будинок багатодітної родини і були доставлені подарункові пакети із сюрпризами та солодощами. Нехай це свято наповнить будинок цієї родини щастям, теплотою і любов'ю! Бажаємо Вам якомога більше приємних та щасливих моментів у вирі багатогранного життя!

Зі святом Вас!