Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ! МОЖЛИВОСТІ ЗМІНИ УМОВ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Дата: 05.06.2019 10:20
Кількість переглядів: 452

Фото без опису

         Законом України від 19.06.2003 р. № 973 "Про фермерське господарство"(із змінами) створено законодавче підгрунтя для трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські господарства (у статусі юридичної особи або фізичної особи-підприємця), діяльність яких базуватиметься на праці членів однієї сім'ї.    

          Якщо сімейне фермерське господарство створюється однією особою, його установчим документом є декларація про створення сімейного фермерського господарства, що складається у простій письмовій формі, тобто без нотаріального посвідчення.

          У випадку створення сімейного фермерського господарства двома і більше членами сім'ї, установчим документом буде договір про створення сімейного фермерського господарства, який має бути посвідчений нотаріально за місцем розташування майна та земельних ділянок фермерського господарства.

           Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого Постановою КМУ від 07.02.2018 № 106 (із змінами) фермерським господарствам зі статусом сімейних фермерських господарств надається додаткова фінансова підтримка через механізм доплати на користь застрахованих осіб сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора