Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 01.03.2019 14:09
Кількість переглядів: 597

Фото без опису

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення проектів регуляторних актів

 

           Керуючись ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» селищна рада оприлюднює проект рішення Білолуцької селищної ради  «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік», який розроблено  постійною комісію з питань комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища. 

 Також виноситься на обговорення з метою одержання зауважень і пропозицій розроблені постійною комісію Білолуцької селищної ради з питань планування, соціально - економічного розвитку, бюджету та фінансів наступні проекти рішень селищної ради:

     - «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

    - «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»;

   - «Про зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров'я населення на території Білолуцької селищної ради»;

  - «Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям смт.Білолуцьк та с.Кубань на 2019 рік».

Основною метою прийняття регуляторних актів є:

  • встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2020 рік ;
  • допомога найменш захищених громадян, які проживають на території селищної ради;
  • захист здоров’я населення на території селищної ради від шкідливого впливу тютюнового диму на робочих і в громадських місцях.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу буде розміщено  на офіційному сайті Білолуцької селищної ради в розділі Регуляторна діяльність. 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:92322, Луганська область, Новопсковський район, смт.Білолуцьк, вул. 1 Травня, буд. 4 , т.9-25-95, e-mail:  belolytsksovet@ukr.net

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора