18 серпня 2018 року на стадіоні «Будівельник» смт Новопсков пройшли 16-ті районні сільські спортивні ігри

Дата: 27.08.2018 14:09

Фото без описуФото без опису

18 серпня 2018 року на стадіоні «Будівельник» смт Новопсков пройшли 16-ті районні сільські спортивні ігри серед збірних команд сільських та селищних рад Новопсковського району. Під час урочистого відкриття змагань зі святом всіх присутніх привітали голова районної державної адміністрації Латишева Л.А., заступник голови районної ради Літвінова О.П.. та голова Луганської обласної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Бєлік А.А., який подарував юнацькій команді Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи, що стала призером всеукраїнських змагань комплект командної футбольної форми. Цього року в змаганнях взяли участь близько 110 чоловік, що увійшли до складу 9 спортивних команд району, у тому числі команди Новопсковської та Білолуцької селищної ради, Рибянцівської, Камянської, Новобілянської, Можняківської, Новорозсошанської, Рогівської, Пісківської сільських рад. Спартакіадна програма складалася із семи традиційних видів спорту: легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів і шашок перетягування канату та армспорту. За результатами напружених спортивних змагань призерами районних сільських спортивних ігор серед збірних команд сільських та селищних рад району стали: Риб’янцівська сільська рада - І місце, Новопсковська селищна рада - ІІ місце, Кам’янська сільська рада - ІІІ місце, Білолуцька селищна рада - ІV місце. Всі призери у командній та особистій першості були нагороджені медалями та грамотами. Переможці за видами змагань увійдуть до складу районної команди, яка 15 вересня 2018 року у смт. Мілове візьме участь у обласних сільських спортивних іграх. Бажаємо нашим спортсменам здоров’я, успіху, наснаги і чергових блискучих перемог на змаганнях!