Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Свято осені в дитячому садку "Барвінок"

Дата: 20.11.2017 13:23
Кількість переглядів: 1095

Осінь рудою лисичкою промайнула вулицями та скверами рідного селища. В прощальному осінньому вальсі закружляло листя з дерев та золотим килимом вкрило матінку землю.  

 Так в дитячому навчальному закладі  «Барвінок» пройшли традиційні осінні ранки. Свято Осені відбулося в усіх вікових групах. Малята разом з панночкою  Осінню співали, декламували вірші, танцювали та грали у веселі ігри. А старші дошкільнята разом зі своїми наставниками підготували неповторні святкові програми. Чарівний, ніжний осінній бал – дивограй та запальну веселу осінню ярмарку. Насолодитися цікавими, змістовними, яскравими дійствами змогли родини малюків, гості та працівники закладу. Впевнені, що часточку тепла, ніжності та гарного настрою кожен з них виніс у своєму серці.

 Щира подяка вихователям, музичному керівнику, вихователю-методисту та батькам, які зробили все можливе, щоб святковий настрій супроводжував малят в ці дні.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора