06 серпня 2018 року смт. Біловодськ

Дата: 10.08.2018 08:57

06 серпня 2018 року за підтримки проекту співфінансованого у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща  в рамках програми "Підтримки демократії" у смт.Біловодськ, Луганської області було проведено інформаційну зустріч на тему : "Екологічна спільнота - Підтримка спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля" у якій взяли участь мешканці Білолуцька – Біловодська Л.І.,голова Білолуцької селищної виборчої комісії, директор Білолуцької гімназії - Кудінов Юрій Олександрович та секретар Білолуцької селищної ради Мальцева Олена Петрівна.

Врамках проекту було проведено тематичні семінари спікером  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лідією Євтешенко з "Підготовки проектів з місцевого розвитку" та Бабанською Валерією, Романом Мохначем із центру еколого- експертної аналітики Міністерства екології і природних ресурсів України на тему "Реалізація повноважень органів місцевого самоврядування в сфері охорони навколишнього середовища".