Заключені Меморандуми про взаємодію та співпрацю

• Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Луганською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України з метою розвитку співробітництва у сфері проведення соціальних та благодійних заходів, надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, зокрема, але не виключно, малозабезпеченим, багатодітним родинам, особам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям-сиротам, ВПО тощо, проведення спільних дій з евакуації населення (діти, особи з інвалідністю тощо) із зони активних бойових дій.
  • Меморандум про співпрацю в гуманітарній сфері з Марківською селищною військовою адміністрацією Старобільського району Луганської області з метою консолідації зусиль сторін щодо співробітництва у гуманітарній сфері з використанням гуманітарного хаба розташованого за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта, 18 для допомоги населенню громад та Збройним Силам України за наявності фінансових ресурсів, а також надання юридичної допомоги та допомоги в соціальній сфері.
  • Меморандум про співпрацю в гуманітарній сфері з Попаснянською міською військово – цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області з метою консолідації зусиль сторін щодо співробітництва у гуманітарній сфері з використанням хаба розташованого за адресою: м. Черкаси, вул. Чехова, 9 для надання підтримки населенню громад та Збройним Силам України за наявності фінансових ресурсів.
  • Меморандум про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги з Кімонікс Інтернешнл Інк. / Програма USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», метою якого є зміцнення зв’язку та довіри між громадянами та органами влади у Східній Україні та збільшення спроможності Білолуцької СВА надавати безперервні основні послуги населенню, яке проживає у небезпечному та ворожому середовищі.
  • Меморандум про партнерство та співробітництво з Громадською організацією «Український Рух Миру», метою якого є створення умов для партнерства і співробітництва між Сторонами, зокрема, спільні проєкти, пов'язані з міжнародним співробітництвом у сфері альтернативних джерел енергії.
  • Меморандум про взаємодію та співпрацю з Громадською організацією «Фундація «Зростай», основна ціль якої допомога переселенцям з Луганщини і які з жовтня, вже реалізували 5 великих проєктів, що допомогли родинам з Луганщини. Згідно з даним меморандумом сторони домовились вживати спільних зусиль для підтримки переміщених родин категорії ВПО з Луганської області, які будуть сприяти гуманітарній, економічній, освітній, соціально-психологічній підтримці людей, що буде сприяти підвищенню якості життя та рівня адаптації, організувати освітні зустрічі спрямовані на обізнаність щодо прав та можливостей.
  • Меморандум з Благодійною організацією «Парафіяльний благодійний фонд «Карітас Маріуполь» з метою налагодження співпраці та партнерства між Сторонами у сфері надання соціальної допомоги, адаптації та розвитку громад з числа ВПО та місцевого населення. Серед актуальних питань співпраці: надання гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок військових дій, надання юридичної допомоги громадам/громадянам, надання психологічної допомоги та підтримки родинам з дітьми, надання допомоги у створенні стійких громад, проведення соціальних, культурних та інформаційних заходів.
  • Меморандум про співпрацю в гуманітарній сфері зі Старобільською районною державною адміністрацією Луганської області з метою консолідації зусиль сторін щодо співробітництва у гуманітарній сфері з використанням гуманітарного хаба розташованого за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26А, для допомоги населенню громад та збройним силам України за наявності фінансових ресурсів , надання консультацій в юридичній, соціальні й та медичних сферах, надання адміністративних послуг.
  • Меморандум про взаємодію та співпрацю з Новопсокоською селищною військовою адміністрацією Старобільського району Луганської області, з метою консолідації зусиль Сторін після деокупації тимчасово-окупованих територій Білолуцької та Новопсковської селищних тероторіальних громад, для забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення громад шляхом формування та налагодження ефективного функціонування системи надання доступної і якісної медичної допомоги.