Дата: 23.01.2024 16:23

Основна мета зустрічі - здійснення стратегічної екологічної оцінки згідно з чинним законодавством проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Білолуцької селищної територіальної громади на 2024-2027 роки, обговорення пропозицій які надійшли від Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації та від Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації та врахування їх при підготовці розділів Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми.

Члени робочої групи обмінялися думками з приводу визначення ймовірних наслідків на довкілля, у тому числі для здоров’я населення Програми соціально-економічного і культурного розвитку Білолуцької селищної територіальної громади на 2024-2027 роки, запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків для довкілля від виконання Програми та висунули декілька пропозицій щодо подальшої роботи в заданому напрямку. Обговорили подальшу діяльність робочої групи.