Взяли участь в «Інформаційній сесії Геоінформаційних систем як Інструменту для прийняття рішень у громаді»

Дата: 20.12.2023 16:34

Фото без описуФото без описуФото без опису

На цьому тижні працівники Білолуцької селищної військової адміністрації в черговий раз взяли участь у відкритих заходах з інформування Програми «U-LEAD з Європою», яка надає підтримку територіальним громадам у плануванні, координуванні та впровадженні заходів з відбудови, реагує на нагальні потреби жителів, надає якісні основні державні послуги та сприяє відновленню економіки на місцях, ключовими напрямками діяльності якої є цифровізація та освіта.

Були обговорені географічні інформаційні системи та їхня роль в прийнятті рішень в громадах. Організатори заходу ознайомили із безоплатною ГІС QGIS, поінформували щодо практичних можливостей застосування QGIS, продемонстрували практичний досвід фахівців громад, які проходили навчання від Програми «U-LEAD з Європою».

Працюємо на перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!