До уваги ВПО

Дата: 11.09.2023 18:58

На базі гуманітарного хабу Попаснянської міської військової адміністрації в місті Черкаси, вул. Чехова 9А, щосереди з 10.00 по 12.00 ведеться прийом громадян щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, спрямованої на підвищення обізнаності з питань прав та гарантій у сфері соціального захисту.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. А також стосовно права конкретної сім’ї чи особи на отримання державних допомог, компенсацій, грошових виплат, соціальних послуг, пільг, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та інших соціальних виплат, передбачених діючим законодавством.