День народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2023 10:24

Щороку 9 березня українці по всьому світу відзначають День народження великого Кобзаря, видатного українського поета та художника - Тараса Григоровича Шевченка, який у свідомості кожного громадянина нашої держави займає місце державного героя. В своїй творчості великий митець завжди надихав, надихає і буде надихати патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. Недарма його вважають головним поетом країни, адже його вірші і поеми мають виражений національний характер. Варто хоча б згадати славнозвісні рядки поеми «Кавказ»: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!». Тарас Григорович Шевченко уособлює собою літературного пророка української нації, а його твори є невід’ємною частиною розвитку патріотичного духу у громадян нашої країни.