Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

На час дії воєнного стану: щоб користуватися арештованим рахунком, треба звернутися до ДВС

Дата: 30.05.2023 13:30
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

Двома мінімальними розмірами заробітної плати на місяць з арештованого рахунка відтепер, на період дії воєнного стану, зможуть користуватися фізичні особи – боржники. 

Нагадаємо, днями набули чинності зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану». 

Новели передбачають, що тимчасово, на період дії воєнного стану, фізособи-боржники зможуть здійснювати видаткові операції з одного з арештованих рахунків в одному банку в межах двох мінімальних розмірів зарплати на місяць.

Ця сума може бути використана протягом місяця, вона не є накопичуваною. 

Відповідна норма діє незалежно від розміру заборгованості за виконавчим документом.

Для визначення такого рахунку боржнику обов’язково потрібно звернутись до державного виконавця, який наклав арешт, з відповідною заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій. 

Заява може бути подана в паперовій формі або в електронній формі з дотриманням вимог, встановлених Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг».

Актуальні контактні дані відділів ДВС Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – за посиланням: https://www.sumyjust.gov.ua/terytorial-ni-pidrozdily/viddily-derzhavnoyi-vykonavchoyi-sluzhby/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора