A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

СБУ перевіряла захищеність стратегічних об’єктів на Сході України від терористичних загроз

Дата: 04.11.2021 11:19
Кількість переглядів: 1457

Головне Управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях провело міжвідомчі контрдиверсійні тренування у Сєвєродонецьку.

За легендою, умовні терористи готували вибух на об’єднанні «Азот». Ураження цього обєкта критичної інфраструктури могло б спричинити екологічну катастрофу регіонального масштабу.

Метою тренувань стала перевірка стану антитерористичної захищеності стратегічно важливого підприємства і готовності силовиків до протидії можливим загрозам.

Зокрема, перед учасниками тренувань стояло завдання своєчасного виявлення вибухового пристрою та попередження теракту на хімічному підприємстві.

В умовах, максимально наближених до реальних, вони продемонстрували готовність до дій в екстремальній обстановці. Зокрема, успішно провели заходи з розмінування та відпрацювали алгоритм дій в умовах диверсійної небезпеки.

У тренуваннях взяли участь співробітники Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та інших відомств-субєктів протидії  терористичним загрозам.

Організатори заходу спільно з представниками підприємства проаналізували кожну фазу тренувань та надали додаткові рекомендації щодо вдосконалення контрдиверсійної захищеності об’єкта.

Пресслужба СУ в Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора